Rekrutacja do klasy IV

Spotkanie z rodzicami kl. 3 w sprawie rekrutacji do klas 4..jpg

Rekrutacja do klasy czwartej sportowej już tuż tuż!

Termin składania wniosków:

26 lutego- 4 marca 2024r.

do godz.15.00.

Termin testów sprawności fizycznej:

7 marca 2024 godz.17.00.

Zapraszamy!

Klasy sportowe o profilu koszykówka chłopców funkcjonują przy współpracy z PODLASKIM KLUBEM KOSZYKÓWKI „ŻUBRY” BIAŁYSTOK oraz z AKADEMIĄ MŁODE ŻUBRY. Zawodnicy w naszej szkole objęci są ogólnopolskim Programem Polskiego Związku Koszykówki „Koszykarskich Ośrodków Sportowego Szkolenia Młodzieży”. Program Szkoleniowy KOSSM wyposaża chłopców w stroje sportowe, szkołę w nowoczesny sprzęt treningowy, a trenerów w specjalistyczną wiedzę podczas systematycznie organizowanych kursów i konferencji. Uczniowie są pod stałą opieką fizjoterapeuty i lekarzy współpracujących z klubem „ ŻUBRY” Białystok. Szkolenie młodzieży obejmuje regularny udział w zawodach i konsultacjach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej: uczestnictwo w rozgrywkach Polskiego Związku Koszykówki, ogólnopolskie Campy, turnieje i konsultacje w ramach programu KOSSM.

Klasy sportowe o profilu piłka siatkowa dziewcząt funkcjonują przy współpracy z Klubem Sportowym Białostocka Akademia Siatkówki. Uczennice naszej szkoły już od klasy IV objęte są ogólnopolskim Programem Polskiego Związku Piłki Siatkowej „Siatkarskie Ośrodki Szkolne”. Program Szkoleniowy SOS uposaża dziewczęta w stroje sportowe, szkołę w nowoczesny sprzęt treningowy, a trenerów w fachową wiedzę podczas cyklicznie organizowanych kursów. Szkolenie dzieci obejmuje systematyczny udział w zawodach i konsultacjach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej: Kinder+ Sport, udział w rozgrywkach POZPS, regionalne konsultacje SOS. Zajęcia sportowe w klasach prowadzą licencjonowani Trenerzy piłki siatkowej, z pasją i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Piłka siatkowa daje nie tylko możliwość wszechstronnego rozwoju sportowego. Gwarantuje naukę współpracy w zespole, kształtuje charakter, uczy motywacji i dyscypliny. Wypracowane podczas obozów, sparingów, czy turniejów relacje mogą stać się przyjaźniami na długie lata.