Dlaczego SP9?

dlaczego sp9.jpg

Dlaczego SP 9 jest wyjątkową szkołą?

DRODZY RODZICE!

1 września  Państwa dziecko rozpocznie ważny etap swojego życia.

Przed Wami decyzja – którą szkołę wybrać.

Czego oczekujecie od szkoły, do której chcecie posłać swoje dziecko?

Jaka powinna być ta najlepsza? Poniżej przedstawiamy ofertę edukacyjną Szkoły Podstawowej nr 9 w Białymstoku, która jest Waszą szkołą rejonową.

Jesteśmy kameralną szkołą.

Uczniowie nie są dla nas anonimowi, znamy się, a to pozwala na stworzenie miłej i bezpiecznej atmosfery, a także nawiązywanie trwałych przyjaźni i pełnych wzajemnego szacunku relacji. U nas wszyscy czują się ważni i niepowtarzalni, wiedząc, że nie pozostaną sami z problemami.

Stawiamy na przygotowanie dzieci do współpracy w zespole i przenoszenie wiedzy teoretycznej na praktykę.

Jesteśmy nowoczesną szkołą, która śmiało mierzy się z wyzwaniami współczesnego świata.

Dynamicznie się rozwijamy, sięgając po najskuteczniejsze innowacyjne metody nauczania, dostosowane do psychofizycznych możliwości dziecka.

Z dumą jako szkoła nosimy Nr 9, cyfra 9 symbolizuje idealizm i humanitaryzm. W SP9 zawsze uczyliśmy, uczymy i będziemy uczyć naszych uczniów idei oraz wiary w lepszy świat i marzenia. Od ponad 100 lat (bo SP9 stara i nowa SP9 liczy aż tyle).

Dziewiątka bez wahania podejmuje się altruistycznych działań. Symbolika liczby 9 związana jest też z poczuciem Misji – „Dla Nas Ważny jest każdy uczeń” i chęcią niesienia pomocy ale również z miłością i wielkodusznością.

Wartości szkoły są zawsze ze szczególną uwagą praktykowane i wzmacniane.

SP9 to moc różnorodności, siła realizowanych kompetencji przyszłości ciągłe doskonalenie procesu „uczenia się”, wrażliwość, empatia. SP9 to wyjątkowa szkoła, którą tworzą wyjątkowi uczniowie, fajni rodzice i nauczyciele z ogromnym sercem.

Przyszłych i zainteresowanych nauką w SP9 uczniów zapraszamy do NAS.

TERMINY REKRUTACJI:

od 27 lutego 2023 r. do 10 marca 2023 r. do godz. 15.00

Nabór do szkół podstawowych - Białystok - Oficjalny Portal Miasta (www.bialystok.pl)

Spotkania online z wychowawcami klas I:

• 21.02.2023 godz. 19.00 – live klasa I z elementami Montessori,
  • 22.02.2023 godz. 19.00 – live klasa I z elementami planu Daltońskiego,
  • 23.02.2023 godz. 19.00 – live klasa I z elementami kodowania i programowania.
  • 27 lutego 2023 do 6 marca 2023 rusza również rekrutacja do klas IV sportowej (piłka siatkowa dziewcząt, koszykówka chłopców),