Godziny dostepności nauczycieli
Od 1 września 2022 r. nauczyciele realizują tzw. godziny dostępności. Jest to jedna godzina w tygodniu lub co dwa tygodnie (w zależności od wymiaru czasu pracy nauczyciela) przeznaczana na konsultacje dla uczniów i rodziców.
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
1. Bajgus Joanna |
|
Poniedziałek |
7.00-8.00 |
2. Bobowska Danuta |
|
Środa |
14.00-14.30 |
3. Boćko Grażyna |
|
czwartek |
17.00-17.30 |
4. Bołtryk Ewa |
|
Środa, czwartek |
ś-13.45-14.30; cz-12.55-13.40 |
5. Borsuk Dorota |
|
Środa |
11.35-12.35 |
6. Breczko Katarzyna |
|
Piątek |
7.50-8.50 |
7. Charyton Renata |
|
Poniedziałek |
14.30-15.30 s. 304 |
8. Chowańska Elżbieta |
|
Piątek |
8.35-9.35 s.17 |
9. Chrostowska Teresa |
|
Wtorek (co drugi) |
16.10-17.10 |
10. Chwiedź Katarzyna |
|
Poniedziałek |
12.00-13.00 |
11. Cieśluk Magdalena |
|
Wtorek |
10.30-11.30 |
12. Czarnecka Joanna |
|
Piątek |
7.45-8.45 |
13. Dawidiuk Natalia |
|
Piątek (raz w miesiącu) |
14.30-15.30 |
14. Dąbrowska Anna |
|
Poniedziałek |
9.45-10.45 |
15. Dąbrowska Agnieszka |
|
Wtorek |
15.15-16.15 |
16. Draniewicz Ewa |
|
Czwartek |
13.45-14.45 s.19 |
17. Drozdowska Paulina |
|
Piątek co drugi |
12.30-13.30 |
18. Dytkowska Beata |
|
Poniedziałek |
9.45-10.45 p. nauczycieli wf |
19. Dziejma Marek |
|
Wtorek, środa, piątek |
Basen 6.00-7.00 |
20. Fronc Anna |
|
Czwartek |
8.00-8.45 |
21. Gronostajska Natalia |
|
Piątek |
13.40-14.40 |
22. Gronostajska Agnieszka |
|
Czwartek |
11.45-12.45 |
23. Grzegorek Joanna |
|
Środa |
16.00-17.00 |
24. Heksel Dominika |
|
Środa |
10.30-11.30 s.306 |
25. Hodun Anna |
|
poniedziałek |
14.35-15.35 p. nauczycielski |
26. Iwanicka Joanna |
|
Wtorek |
11.30-12.30 |
27. Iwaniuk Aleksandra |
|
Wtorek |
10.45-11.30 |
28. Jakubiec Jakub |
|
Środa |
15.00-16.00 |
29. Jerzykowska Zagórska Ewa |
|
Piątek |
13.40-14.40 |
30. Kaczmarek Chocha Agnieszka |
|
Piątek |
9.45-10.30 |
31. Kakareko-Wiszowata Małgorzata |
|
Wtorek |
14.30-15.30 |
32. Kalinowski Krzysztof |
|
Piątek |
11.50-12.35 |
33. Kalinowski Paweł |
|
Czwartek |
9.45-10.30 |
34. Kartowicz Anna |
|
czwartek |
13.00-14.00 |
35. Kisielewska Martyniuk Katarzyna |
|
Czwartek |
13.45-14.45 |
36. Kochanowska Iwona |
|
piątek |
11.55-12.55 |
37. Komendo-Borowska Joanna |
|
Wtorek |
15.20-16.20 s. 301 |
38. Koniecko Alina |
|
Wtorek |
11.55-12.55 p. nauczycielski |
39. Kościuczyk Agata |
|
piątek |
12.40-13.40 p. nauczycielski |
40. Kotowicz Angelika |
|
Czwartek |
12.00-12.55 |
41. Kowalczyk Mateusz |
|
wtorek |
14.30-15.30 s.22 |
42. Kraszewska Milena |
|
Piątek |
10.45-11.45 |
43. Kuźma Elżbieta |
|
Piątek |
14.30-15.30 s.4 |
44. Łabanowski Paweł |
|
Wtorek |
18.00-19.00 |
45. Łukaszuk Marzena |
|
Czwartek |
15.00-16.00 |
46. Łuniewska Katarzyna |
|
Czwartek |
15.00-16.00 |
47. Maciejczuk Sylwia |
|
Poniedziałek |
11.00-11.50 |
48. Malinowski Dawid |
|
Poniedziałek |
13.45-14.30 |
49. Marzewska Ewa |
|
Środa |
14.35-15.35 |
50. Morawska Urszula |
|
Poniedziałek |
14.35-15.35 |
51. Niesterowicz Joanna |
|
Wtorek |
13.35-14.35 |
52. Norowska Łaban Katarzyna |
|
Wtorek |
10.00-11.00 s.306A |
53. Odzijewicz Walentyna |
|
Środa |
15.20-16.20 co dwa tyg. |
54. Osipiuk Joanna |
|
Środa |
9.45-10.45 |
55. Panasko Samczuk Krystyna |
|
Piątek |
7.00-8.00 |
56. Paszko Małgorzata |
|
wtorek |
15.20-16.20 s.4 |
57. Perkowski Dawid |
|
poniedziałek |
9.45-10.45 |
58. Pietrow Irena |
|
Poniedziałek co 2 tyg. |
8.45-9.45 p. nauczycielski |
59. Popkowska Urszula |
|
Środa |
9.45-10.45 |
60. Popławska Wioletta |
|
Czwartek |
12.00-13.00 s.25/1 |
61. Piotrowska Anna |
|
Piątek |
9.35-10.35 |
62. Rutkowska Marta |
|
Środa |
15.15-16.15 |
63. Rybołowicz Wioleta |
|
Środa co 2 tygodnie |
11.30-12.30 |
64. Sajewicz Anna |
|
Poniedziałek |
12.40-13.40 p. nauczycielski |
65. Siemionkowicz Katarzyna |
|
Środa |
17.00-18.00 |
66. Sielwonczuk Agnieszka |
|
Piątek |
8.00-9.00 świetlica |
67 Sidor Mariusz |
|
Czwartek |
9.45-10.45 p. nauczycielski |
68. Sołtan Małgorzata |
|
Środa |
10.50-11.50 p. nauczycielski |
69. Stankiewicz Paula |
|
Czwartek |
12.55-13.55 |
70. Strankowska Anna |
|
Poniedziałek |
10.30-11.30 |
71. Sum Sebastian |
|
Poniedziałek (co drugi) |
9.45-10.45 p. nauczycielski |
72. Śpiewak Marta |
|
Środa |
11.30-12.35 |
73. Świsłocka Magdalena |
|
Piątek |
9.45-10.45 p. nauczycielski |
74. Szafran Marek |
|
Wtorek |
10.45-11.45 |
75. Todorczuk Renata |
|
Piątek |
11.30-12.30 p. nauczycielski |
76. Tarnowska Jolanta |
|
Czwartek |
14.35-15.20 s. 18 |
77. Truszkowski Damian |
|
Poniedziałek |
16.30-17.30 |
78. Tuchlińska Marta |
|
Środa |
13.45-14.30 |
79. Urwanowicz Helena |
|
Poniedziałek |
12.30-13.30 p. nauczycielski |
80. Warmijak Katarzyna |
|
Środa |
14.30-15.30 |
81. Wilczewska Joanna |
|
Poniedziałek |
14.35-15.20 |
82. Wiśniewska Edyta |
|
Wtorek |
15.00-16.00 |
83. Zajączkowska Katarzyna |
|
wtorek |
10.30-11.30 p. nauczycielski |
84. Zalewski Andrzej |
|
Wtorek |
16.15-17.15 |
85. Zawadzka Agnieszka |
|
Poniedziałek |
12.00-13.00 |
86. Ziembińska Barbara |
|
Poniedziałek |
15.20-16.00 |
87. Żmujdzin Małgorzata |
|
Piątek |
14.30-15.30 |